Balluff

„Innowacja automatyki”

Innowacja automatyzacji na wysokim standardzie oraz osobistym zaangażowaniem.
Balluff to średnia firma- rodzina prowadzona przez cztery pokolenia. Założona w Neuhausen w Filderze niedaleko Stuttgartu. Jesteśmy firmą o tradycji i relacjach z klientami, która powstała od lat, która działa jednocześnie jako ważny partner innowacji i jako punkt wyjścia dla naszych klientów.

Jeśli chodzi o jakość, Balluff zdecydowanie ma własne pomysły. Nazywamy to Balluff Quality. Wyższy standard, wykraczający poza obowiązujące standardy urzędowe. Oferujemy to nie tylko w produkcji, ale także w doradztwie i usługach.

 


„Innowacja automatyki”

Innowacja automatyzacji na wysokim standardzie oraz osobistym zaangażowaniem.
Balluff to średnia firma- rodzina prowadzona przez cztery pokolenia. Założona w Neuhausen w Filderze niedaleko Stuttgartu. Jesteśmy firmą o tradycji i relacjach z klientami, która powstała od lat, która działa jednocześnie jako ważny partner innowacji i jako punkt wyjścia dla naszych klientów.

Jeśli chodzi o jakość, Balluff zdecydowanie ma własne pomysły. Nazywamy to Balluff Quality. Wyższy standard, wykraczający poza obowiązujące standardy urzędowe. Oferujemy to nie tylko w produkcji, ale także w doradztwie i usługach.

...

Czujniki i przetworniki położenia

...

Technologia połączeniowa

...

Systemy RFID

...

Rozwiązania wizyjne i identyfikacja optyczna

...

Bezpieczeństwo

...

Rozwiązania do sieci przemysłowych

...

Wizualizacja i sygnalizatory

...

Zasilanie

...

Akcesoria

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi