BOSCH Rexroth

BOSCH REXROTH to światowy lider w zakresie napędów i sterowań. Na rynku polskim firma Bosch jest obecny od lat  sześćdziesiątych. W swojej ofercie firma Bosch Rexroth posiada komponenty oraz rozwiązania z zakresu hydrauliki przemysłowej, hydrauliki w technice mobilnej, techniki przemieszczeń liniowych.

Firma Promatik Plus dołączyła do grona dystrybutorem produktów firmy Bosch Rexroth w 2016.  Jako dystrybutor firmy Bosch Rexroth oferujemy naszym klientom rozwiązania z zakresu:

-NAPĘDY ELEKTRYCZNE

-HYDRAULIKA PRZEMYSŁOWA

-TECHNIKA PRZEMIESZCZEŃ LINIOWYCH

-HYDRAULIKA MOBILNA

 

Najlepsze ceny możemy zaoferować na :

  • Siłowniki hydrauliczne serii CDH1, CDH2, CDH2…XC, CDH3, CDM1, CDL2
  • Zawory i rozdzielacze proporcjonalne oraz serwozawory R900347495, R900407394, R900411318, R900481624, R900517812, R900561272, R900561274, R900561276, R900561278, R900561282, R900561286, R900561288, R900567512, R900909559, R901278744,R901278760, R901278761, R901278762, R901278772, R900928412, R900954407, R900423724,R900423725, R900411312, R900411315, R900483787
  • Pompy hydrauliczne
  • Silniki hydrauliczne
  • Bloki sterownicze i płyty
  • Elektronika
  • Zasilacze hydrauliczne
  • Filtry BE 7 SL, BFS 7, BFS20, BFSK, FEF 0, FEF 1

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi