Norgren

Firma Norgren (IMI) jest globalnym liderem w zakresie technologii sterowania ruchem i przepływami, a dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu specjalizuje się w nieustającym doskonaleniu zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w kluczowych branżach przemysłu.

Firma Promatik Plus od początku swojej działalności jest partnerem firmy Norgren. W jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć całą gałę rozwiązań oferowanych przez firmę Norgren.


Firma Norgren (IMI) jest globalnym liderem w zakresie technologii sterowania ruchem i przepływami, a dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu specjalizuje się w nieustającym doskonaleniu zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w kluczowych branżach przemysłu.

Firma Promatik Plus od początku swojej działalności jest partnerem firmy Norgren. W jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć całą gałę rozwiązań oferowanych przez firmę Norgren.

...

Siłowniki

...

Zawory

...

Osprzęt próżniowy

...

Czujniki i przetworniki ciśnienia

...

Układy przygotowania powietrza

...

Złącza i akcesoria

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi