Norgren układy przygotowania powietrza

Seria Olympian Plus(układy przygotowania powietrza)

Gotowe zestawy (reduktory z filtrem i smarownicą). Filtry standardowe F64G, F68G. Wysokoefektywne filtry Puraire® do usuwania oleju 64C/H, F68C/H. Filtry z węglem aktywnym Ultraire® F64B/L, FFV68. Zespoły filtrów ultradokładnych do powietrza oddechowego FFB64. Reduktory z filtrem B64G, B68G. Reduktory R64G, R68G. Smarownice L64, L68. Zawory nadmiarowe V64H, V68H. Zawory wolnego napełniania i spustu P64F.

 

 

Seria Excelon (układy przygotowania powietrza)

Gotowe zestawy (reduktory z filtrem i smarownicą). Filtry standardowe F72G, F73G, F74G,. Wysokoefektywne filtry Puraire® do usuwania oleju F72C, F73C, F74C, F74H. Filtry Ultraire® do oparów oleju F72V, F74V. Reduktory R72G, R73G, R74G. Smarownice L72, L73, L74. Zawory nadmiarowe V72G, V74G. Zawory wolnego napiełaniania i spustu P72F, P74F. Osuszacze membranowe W07M, W72M, W74M.

 

 

Elementy z przyłączami gwintowanymi

Gotowe zestawy (Reduktory z filtrem i smarownicą P1H). Filtry F07, F22. Reduktory z filtrem i przyłączami gwintowanymi. Reduktory R07, R22, B05. Smarownice L07, L22. Zawory nadmiarowe V07. Reduktory precyzyjne. Odwadniacz, Filtry dokładne Puraive

 

 

Elementy specjalne, akcesoria

Reduktory precyzyjne R27, Reduktory „MIcro Trol”,  Elementy ze stali nierdzewnej, manometry, reduktory miniaturowe, do wody pitnej, inne,  Zestawy naprawcze, Zestawy mocujace, Blokady nastaw pokrętła. Manometry. Quikclamp. Tłumiki. Wtyczki. Zawory, Mocowania

 

 

Powrót

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi