OMRON - Czujniki indukcyjne

  • E2A Czujnik indukcyjny o zwiększonym zasięgu w mosiężnej obudowie cylindrycznej.
Wysokiej jakości czujnik E2A o zwiększonym zasięgu wykrywania, zaprojektowany z uwzględnieniem zachowania długiej żywotności, zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny we wszystkich zastosowaniach.

  • E2B- niskobudżetowy czujnik indukcyjny.
Dzięki prostej budowie i innowacyjnemu procesowi produkcyjnemu „hot melt” firmy Omron czujniki E2B charakteryzują się: doskonałą wartością i wysoką niezawodnością.

  • E2E- Miniaturowy indukcyjny czujnik zbliżeniowy o dużej precyzji.
Najnowsza technologia indukcyjna firmy Omron znalazła zastosowanie w nowej rodzinie czujników indukcyjnych o niewielkiej średnicy. Nowe czujniki μPROX E2E gwarantują precyzyjne wykrywanie, a dzięki ich niewielkim rozmiarom można montować je nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Oferta produktów została poszerzona o modele nieosłonięte i ze złączami kablowymi. Rozmiar miniaturowy: 3, 4, 6,5 mm, średnice M4, M5.

Powrót

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi