Tecnimetal

Tecnimetal International z siedzibą we Włoszech jest czołowym producentem podajników wiór oraz osłon do maszyn. Początki działalności firmy sięgają 1974 roku. Produkty Tecnimetal cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością – co w połączeniu z doświadczeniem działu konstrukcyjnego – pozwoliło firmie odnieść sukces zarówno na rynku lokalnym jak i europejskim.

Firma Promatik Plus jest wyłącznym dystrybutorem firmy Tecnimetal na rynku polskim. Skupiamy się na sprzedaży podajników wiór oraz taśm modułowych. Podajniki jak i taśmy dostarczane przez nas pracują w największych w Polsce.


Tecnimetal International z siedzibą we Włoszech jest czołowym producentem podajników wiór oraz osłon do maszyn. Początki działalności firmy sięgają 1974 roku. Produkty Tecnimetal cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością – co w połączeniu z doświadczeniem działu konstrukcyjnego – pozwoliło firmie odnieść sukces zarówno na rynku lokalnym jak i europejskim.

Firma Promatik Plus jest wyłącznym dystrybutorem firmy Tecnimetal na rynku polskim. Skupiamy się na sprzedaży podajników wiór oraz taśm modułowych. Podajniki jak i taśmy dostarczane przez nas pracują w największych w Polsce.

...

ZGARNIACZE

...

PODAJNIKI WIÓRÓW

...

OSŁONY HARMONIJKOWE

...

OSŁONY TELESKOPOWE

...

OSŁONY TELESKOPOWE SPIRALNE

...

PROWADNIKI KABLOWE

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi