TECNIMETAL - OSŁONY TELESKOPOWE SPIRALNE

Wióry, pyły szlifierskie i pył środowiskowy są głównymi wrogami śrub, ościeżnicy, kolumn i szpilek maszyny produkcyjnej. Ponadto ruch wyżej wymienionych części mechanicznych może być przyczyną wypadków przy pracy. Firma Tecnimetal International rozwiązuje te problemy przy użyciu teleskopowych osłon stożkowych wykonanych ze stali niebieskiej (na życzenie również jasnej stali nierdzewnej). Mogą być zastosowane między innymi na: obrabiarkach, maszynach do obróbki drewna i wszelkiego rodzaju maszynach operacyjnych.

Cechy:

  • Te spiralne zwoje metalowe otaczają i chronią kluczowe, cylindryczne mechanizmy z zachodzącymi na siebie zwojami, które uszczelniają zanieczyszczenia, jednocześnie wycierając brud i zanieczyszczenia z każdym naciskiem.
  • Działanie sprężynowe utrzymuje urządzenie we właściwym miejscu, gdy się rozszerza i ściska między dwiema równoległymi powierzchniami.
  • Proste kołnierze mogą być użyte do umieszczenia pokrywy, która jest zwykle instalowana na końcu wału lub śruby.

 

TABELA POMIARÓW

Średnica śruby wału lub d
Wew. średnica osłony D1
Zew. średnica osłony D2
Mniejsza średnica kołnierza zewnętrznego F1
Średnica wewnętrzna większego kołnierza F2
Wysokość obu kołnierzy F3
Długość max L. max
Długość min L. min
Stroke C

Więcej Powrót

TECNIMETAL

Jesteśmy dystrybutorem / sprzedawcą

Zakres działalności

Osoby do kontaktu

Wybierz dział, dla którego szukasz informacji

Agnieszka Jastrzębska

tel: +48 412 435 055

e-mai: ajastrzebska@promatik-kielce.com.pl

Robert Miernecki

tel: +48 505 184 037

e-mai: rmiernecki@promatik-kielce.com.pl

Ryszard Sinkiewicz

tel: +48 505 184 036

e-mai: rsinkiewicz@promatik-kielce.com.pl

Marek Strzelecki

tel: +48 505 184 039

e-mai: mstrzelecki@promatik-kielce.com.pl

Łukasz Dubielewicz

tel: +48 506 552 765

e-mai: ldubielewicz@promatik-kielce.com.pl

Agnieszka Grzybowska

tel: +48 505 662 346

e-mai: agrzybowska@promatik-kielce.com.pl

Magdalena Kurek

tel: + 48 412 435 056

e-mai: mkurek@promatik-kielce.com.pl

Piotr Sęk

tel: +48 798 743 887

e-mai: psek@promatik-kielce.com.pl

Nasi partnerzy handlowi